LYCON KOSMEETIKA LUGU

LYCONi kaubamärk loodi Austraalias 1978. aastal rahvusvaheliselt tuntud kosmeetiku Lydia Jordane poolt. Pärast suuri uurimisi ja salajasi koostisosade tellimusi oma isa seljataga, kes oli kosmeetikafirma keemik, lõi Lydia salaja oma esimese vaha perekonna köögipliidil 1968. aastal, kui ta oli lihtsalt teismeline!

See ei võtnud pikalt aega kui Lycon’ist sai Austraalias hästi tuntud ja soovitud bränd. Ning õigepea levis see tuntus ja kõrge reputatsioon ka kogu maailmas kui super kvaliteediga “Crème de la Crème” depilatsiooni vahade tootja. LYCON on usaldusväärne vahavalik top SPA- des ja salongides rohkem kui 70 riigis.

LYCON, mis on valmistatud parimatest looduslikest vaikudest, mesilasvahast ja ühendatud aroomiteraapiaga, pakub suurepäraseid tulemusi, eemaldades kangekaelsed karvad nii lühikese kui 1mm. Meie madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad  on loodud eesmärgiga pakkuda ka kõige tundlikuma nahaga klientidele võimalikult valutut ja meeldivat depilatsiooni hooldust. Spetsialistid kasutavad LYCONit enesekindlalt, saavutades igapäevaselt klientidel igati karvavaba tulemuse igat liiki karvakasvu puhul.

Vahade valik koosneb LYCON’i traditsioonilistest kõvadest vahadest, mis põhinevad Lydia originaalsel kõvavaha-valemil, ainulaadsetel LYCOJET- kõvadel vahadel, LYCOteci kilejal vahal ning kahel suurepärasel hübriidvahal LYCOdream ja Pinkini! LYCON on välja töötanud ka mitmeid paberiga eemaldavaid potivahasid ja padruneid, mis eemaldavad alates 2mm pikkused karvad kergelt ja ilma suurema ärrituseta. Kogu Lycon valik on veel täiustatud laiaulatusliku ja harmoneeriva LYCON’i enne ja pärast vahatamist vedelike, õlide ja kreemidega, mis muudavad vahatamine praktiliselt valutuks, et luua meeldiv ja tõhus kogemus nii klientidele kui ka terapeutidele.

Lisaks pakub LYCON Spa Essentials kehahooldustooteid kodus kasutamiseks salongiprotseduuride vahel.

LYCONi kvaliteet vahad tulevad paljude põnevate värvide ja erinevate aroomidega.

LYCON on aastakümnete jooksul kehtestanud vahatamisstandardid ülemaailmsel tasandil ning jääb turuliidriks paljude ülemaailma esimeste uuendustega vahade alal.

Valides vaha

On olemas kolme erinevat Lycon depilatsiooni vaha meetodit – kõva/kuum vaha, LYCOJET vaha ja purgi või padruni vaha.

Kogu Lycon vahade valik on kasvanud järjest suuremaks, kuna neid toodetakse alates aastast 1978.  – 40 aastat juba.

Suurtele aladele, kus nahk tugevam ja karv piisavalt pikk, soovitame Lycon purgi või padruni vaha, mis eemaldab karvad nii lühikeselt kui 2mm (vaja kasutada vahapaberit).

Kui karvad on lühemad ja haprad ning nahk õhuke ja tundlik soovitame kasutada Lycon kõva/kuuma vaha või LYCOJET kuumavaha. Kõik need vahad eemaldavad karvad juba nii lühikeselt kui 1mm (ei kasutata paberit).

Bikiinipiirkond ja kaenlaalused.

Tundlikes piirkondades soovitame KÕIKI meie Lycon kuumasid vahasid, eriti “XXX” vahasid – Lycotec, Rosette ja SoYummy nende õrna ja rahustava omaduse pärast. Meestele ja ka naistele, kellel on kangekaelne karvakasv, soovitame Manifico vaha, mis on erakordselt tugev, samas ei rebi ega ärrita nahka.

LYCOJET vahasid Desert Rose ja Lavender, saab samuti kasutada tundlikes  piirkondades. Samuti eemaldavad nad tõhusalt lühikese ja kangekaelse karva, mis võib jääda veel pärast vahatamist. LYCOJET kaotab vajaduse kasutada pindsete.

Kulmud, ülahuul ja nägu.

Igat Lycon kuuma vaha saab kasutada näopiirkonnas, kuna need sisaldavad rahustavaid koostisosi ja eemaldavad karvad nii lühikeselt kui 1 mm. Lycon kreemjas titaandioksiidi tehnoloogia pakub ekstra rahustavat mõju õrnades piirkondades.
Piirkondades nagu kulmud ja huuled on kohati erinev karvatüüp ja seepärast on LYCOJET vahad ideaalsed kasutamiseks lühikese, ebemelise näokarva puhul ja samuti kangekaelse raskesti eemaldatava karva puhul nimetatud piirkondades.

Selg, rind ja kael.

Kõik Lycon kuumad vahad sobivad väiksematele aladele nt. kael ja õlad.
Lycon poti ja padrunivahad sobivad kasutamiseks nii väikesematele kui ka suurtele aladele. Kui kliendil on super-tundlik nahk, võiks valida poti või padrunivaha titaandioksiidi või Micro Mica-ga nagu Active Gold või SoBerry Delicious ekstra õrnaks vahatamiseks.
LYCOJET vahad (Desert Rose ja Lavender) on tõhusad lühema, tugevama karva puhul suuremates piirkondades.

Käsivarred ja jalad.

Lycon poti ja padrunivahad sobivad kasutamiseks nii väikesematele kui ka suurtele aladele. Kui kliendil on super-tundlik nahk, võiks valida poti või padrunivaha titaandioksiidi või Micro Mica-ga nagu Active Gold või SoBerry Delicious ekstra õrnaks vahatamiseks.

Klientidele, kes on hiljuti raseerinud on soovitav kasutada LYCOJET vaha (Desert Rose või Lavender), et eemaldada lühike ja uuesti kasvama hakkav karv. LYCOJET sobib ka karvade eemaldamiseks keerulistes piirkondades nagu põlved.

 Üldiselt saab kõiki Lycon vahasid kasutada nii näol kui ka kehal. Eespool toodud on ainult soovituslik suund ning igaüks valib erinevalt – sõltuvalt koolitusest kus nad on osalenud, kliendi karvade kasvu tüübist ja isiklikest eelistustest.
Pea meeles, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline kasutada ettenähtud Lycon enne ja pärast depilatsiooni tooteid.

Kui vajate täiendavat abi või teavet, võtke meiega ühendust!

HAPPY Lycon waxing!

Lycon

LYCON asutati Austraalias aastal 1978, rahvusvaheliselt tunnustatud kosmeetiku Lydia Jordane poolt. Tänaseks on LYCON vahadel kõrgelt hinnatud maine ja neid kasutavad top SPA-d ja salongid üle 65 riigi. See maine ja tunnustus on üles ehitatud Lyconi filosoofiaga hoida kõrgel toote kvaliteet, tulemuslikkus ja professionaalne usaldusväärsus.

Lycon vahade valikus on erinevaid põnevaid värve ja lõhnu, võimaldades spetsialistidel valida parim kombinatsioon, mis sobib nende salongi. Need on valmistatud parimatest looduslikest vaikudest, puhtast Australia mesilasvahast ja on seotud aroomiteraapiaga.

Lycon annab suurepäraseid tulemusi, eemaldades kangekaelsed karvad juba nii lühikesena kui 1mm. Lycon vahad on madala sulamistemperatuuriga, ülima elastsusega ja nahka vähe ärritavad, mis sobivad isegi kõige tundlikumale nahale.

Lycon toodete valikus on kõvavahad (e. kuumad vahad), purgivahad ja vahapadrunid, Lycon unikaalne Lycojet ja Lycotec vahad, enne ja pärast depilatsiooni naha hooldus vahendid ning depilatsiooniks olulised salongi tarvikud.

Lycon tooted on tunnustatud professionaalide ja klientide seas kõigis kuues maailmaosas.