PARIM AASTAST 1978

LYCON’i kaubamärk loodi Austraalias 1978. aastal rahvusvaheliselt tuntud kosmeetiku Lydia Jordane poolt. Pärast põhjalikke uurimusi ja salajasi koostisosade tellimisi oma isa selja taga, (kes oli kosmeetikafirma keemik) lõi Lydia salaja oma esimese vaha perekonna köögipliidil 1968. aastal, kui ta oli alles teismeline!

Ei võtnud kaua aega, kui Lycon’ist sai Austraalias hästituntud ja soovitud bränd. Õige pea levis see tuntus ja kõrge reputatsioon kogu maailmas kui superkvaliteediga “Crème de la Crème” depilatsioonivahade tootja.

LYCON on usaldusväärne vahavalik top SPA- des ja salongides rohkem kui 70 riigis.

LYCON, mis on valmistatud parimatest looduslikest vaikudest, mesilasvahast ja on ühendatud aroomiteraapiaga, pakub suurepäraseid tulemusi, eemaldades kangekaelsed karvad juba 1mm pikkuselt. Meie madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad  on loodud eesmärgiga pakkuda ka kõige tundlikuma nahaga klientidele võimalikult valutut ja meeldivat depilatsioonihooldust. Spetsialistid kasutavad LYCON’it enesekindlalt, saavutades igapäevaselt klientidel täiesti karvavaba tulemuse igat liiki karvakasvu puhul.

Vahade valik koosneb LYCON’i traditsioonilistest kõvadest vahadest, mis põhinevad Lydia originaalsel kõvavaha valemil, ainulaadsetel LYCOJET kõvadel vahadel, LYCOteci kilejal vahal ning kahel suurepärasel hübriidvahal LYCOdream ja PINKINI! LYCON on välja töötanud ka mitmeid paberiga eemaldavaid potivahasid ja padruneid, mis eemaldavad juba 2mm pikkused karvad kergelt ja ilma suurema ärrituseta. LYCON’i tootevalik on täiustatud ka laiaulatusliku ja harmoneeruva  – enne ja pärast – vahatamist vedelike, õlide ja kreemidega, mis muudavad vahatamine praktiliselt valutuks, luues meeldiva ja tõhusa kogemuse nii klientidele kui ka kosmeetikutele.

Salongiprotseduuride vahepealsel perioodil pakub LYCON Spa Essential kehahooldustooteid ka kodus kasutamiseks. 

LYCON’i kvaliteetvahad on põnevate värvide ja erinevate aroomidega.

LYCON on aastakümnete jooksul kehtestanud kõrged vahatamisstandardid ülemaailmsel tasandil ning jääb turuliidriks 

kui esimene uuendustega tootja vahade alal.

LYCON'I AJAJOON