Vahapadrun Active Gold – 100ml

2.60

Kummeli ja Micro Mica-ga e. vilgukiviga.
ILUTEEMANT 2016, parim professionaalne kehahooldus toode võitja.

Sätendab nagu kuld! Sisaldab rahustavat kummelit ja kõrgema klassi kulla Micro Mica-t, õrnaks ja tõhusaks vahatamiseks. Eemaldab karvad alates 2 mm. Võimalik peale kanda väga õhukese kihina ja seega väga ökonoomne padrun. Ühe padruniga saab teha 4,5 säärte depilatsiooni klienti. Tulemus on karvavaba ja mitte kleepuv.

Valida piirkondadele: jalad, käsivarred, rind, selg ja tuharad.

SAADAVAL: 100ml padrunina.

 

252 laos

Tootekood: WCLL50 Kategooria:
TOOTEST

Kummeli ja Micro Mica-ga e. vilgukiviga.
Sätendab nagu kuld ja eemaldab karvad tõhusalt ja õrnalt. Sisaldab rahustavat kummelit ja parima klassi kulla Micro Mica’t. Ekstra õrnaks vahatamiseks, ei rebi nahka. LYCON super õrnad vahad on tuntud oma hea liuglemise, ekstra tugeva haarde ja mittekleepuva lõpptulemusega. LYCON vahad sisaldavad spetsiaalset segu looduslikest vaikudest ja aroomiõlidest, eemaldades karvad nii lühikesed kui 2 mm.
KOOSTISOSAD

Colophonium (puude mahlast saadud vaik) (vaha põhi), hüdrogeenitud glütserüül Rosinate (vaik),taimeõli Olus, Alkyl Benzoate, Magusmandli õli (aitab nahal püsida pehme ja siledana), Kummeliõie õli (põletikuvastane ja rahustav), Vilgukivi Mica, titandioksiid (põletikuvastane toime), raudoksiid.

Kaal 0.137 kg