LYCOdream hybriid vaha XXX – 500g

14.00

Argan Oil, Arnica ja Aloe Vera
Meeldiva marjalõhnaga kõvavaha. Täpne tasakaal traditsioonilise kõvavaha ja padrunvaha vahel, mis annab võimaluse kasutada Lycodream’i väga õhukeselt, seega väga ökonoomne vaha.—

Sisaldab titaandioksiidi ja Micro Mica’t e. vilgukivi, tagades ülima naha kaitse. Arganõli, Arnikat ja Aloe Verat toitmaks ja rahustamaks nahka.

Valida tundlikele piirkondadele: nägu, kael, kaenlaalused, bikiini piirkond ja brasiilia depilatsiooniks. Võib ka kasutada suurematel piirkondadel, mis ei kannata tavalist padrunvaha.

Saadaval: 500g diskides

Laost otsas

Tootekood: WHS300 Kategooriad: ,

TOOTEST

Argan Oil, Arnica ja Aloe Vera.
LYCOdream on täpne tasakaal LYCON legendaarse traditsioonilise kuuma vaha ja Lycotec õhukese mineraal kõvavaha vahel. See pakub tulemuslikku kokkutõmbuvat haaret LYCON traditsioonilise kuuma vaha poolt, eemaldades karvad nii lühikeselt kui 1 mm, pluss paindlikkust ja kasutusmugavust Lycotec õhukese vaha poolt. LYCOdream on madalasulamistemperatuuriga ning sega nagu teised Lycon’i kõvad vahad ei ärrita see kuumusega kliendi nahka. Sisaldab titaandioksiidi ja Micro Mica’t e. vilgukivi, tagades ülima naha kaitse. Arganõli, Arnikat ja Aloe Verat toitmaks ja rahustamaks nahka. Ideaalne Brasiilia vahatamiseks ja on praktiliselt valutu!
KOOSTISOSAD

Hüdrogeenitud Polycyclopentadiene vaik (kile moodustaja), mikrokristalliline vaha, Colophonium (puude mahlast saadud vaik) (vaha põhi), hüdrogeenitud Rosinate, mesilasvaha (plastilisust andev ja pehmendav), Lanoliin ehk villavaha (pehmendab ja silub nahka), titaandioksiid (põletikuvastane toime), Mica e. vilgukivi , Argaaniapuu seemne õli e. Argaanõli (sügavalt toitev toime), Arnica lille ekstrakt , Aloe Vera lehe ekstrakt.
Kaal 0.5 kg