Lycojet Lavender kõvavaha 1 kg

25.00

Lavendri ja kummeliga.
Super painduv, väga tugev ja praktiliselt valutu! Tõhus ka raske karvakasvu puhul nagu lühike, kangekaelne karv ja õrnad näo karvad ning kulmukarvad, mida teised vahad ei pruugi kätte saada. Lycojet Lavendel sisaldab Majesteetlikku Lillat Lavendlit ja kummelit. Peale kantakse 1/3 traditsioonilise kuumavaha paksusest.

Valida tundlikele piirkondadele: nägu, kael, kaenlaalused, põlv, bikiini piirkond ja brasiilia depilatsiooniks.

Saadaval: 1kg plokina.

Laost otsas

Tootekood: WHLL2000 Kategooriad: ,
TOOTEST

Lavender ja kummel.
Tehnoloogiliselt unikaalne, madala sulamistemperatuuriga vaha, mida kasutatakse palju õhema kihina kui tavalist kuuma vaha. See on super painduv, väga tugev ja praktiliselt valutu! Tõhus ka raske karvakasvu puhul nagu lühike, kangekaelne karv ja õrnad näo karvad ning kulmukarvad, mida teised vahad ei pruugi kätte saada. Suurepärane tundlikes piirkondades. Lycojet lavendel sisaldab Majesteetlikku Lillat Lavendlit ja kummelit.

KOOSTISOSAD

Colophonium (puude mahlast saadud vaik) (vaha põhi), mesilasvaha (plastilisust andev ja pehmendav), hüdrogeenitud glütserüül Rosinate, Lanoliin ehk villavaha (pehmendab ja silub nahka), parafiin, mineraalõli (pehmendava ja niisutava efektiga), Lavendel (antiseptiline, rahustav ja valu leevendav), Anthemis Nobilis e. kummeli õie õli (põletikuvastane ja rahustav)