LYCO’PEDI SUHKRUKOORIJA – 520g

16.00

Tõhusalt koorib ja eemaldab surnud naharakud, ilma et kraabiks nahka. Lyco’pedi Sugar Scrub on õlivaba, mis ei riku õliga rätikuid ja samas on võimalik jätta töökoht puhtaks. See looduslik koostis aitab töödelda paksendeid ja kuiva nahka, muutes jalad siidiselt pehmeks. Sisaldab Merekollageeni, Vitamiin E, Sidruni Teepuud, Piparmünti.

13 laos

Tootekood: LPSS520 Kategooria:
TOOTEST

Tõhusalt koorib ja eemaldab surnud naharakud, ilma et kraabiks nahka. Lyco’pedi Sugar Scrub on õlivaba, mis ei riku õliga rätikuid ja samas on võimalik jätta töökoht puhtaks. See looduslik koostis aitab töödelda paksendeid ja kuiva nahka, muutes jalad siidiselt pehmeks.
• Kasutus: kandke koorija jalale, ning masseerige ringlevate liigutustega, tehes eelnevalt sõrmed veidi niiskeks. Puhasta niiske rätikuga.

KOOSTISOSAD

Glycerin, Sucrose (Sahharoos), Polysorbate 20, Parfum (lõhnaaine), Leptospermum Petersonii Oil(Sidruni Teepuu õli), Mentha Piperita Oil(Piparmünt), Citral (tsitruseliste viljade õli), Limonene (aine tsitruseliste viljade koores), Geraniol, Soluble Collagen (Merekollagee), Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamiin E Acetate), Laureth-7, TBHQ, Phenoxyethanol, Blue 1 (CI 42090).