Lycotec White kõvavaha XXX – 500g

14.00

Titaandioksiidiga, kookosõli ja vaniljega.
—Meeldiva kookose ja vanilje lõhnaga kõvavaha. Kõrgtehnoloogia valem uue põlvkonna vaikude ja titaandioksiidiga. Lycotec vaha on super pehme, väga painduv ja ei murdu eemaldamisel. Saab kasutada väga õhukese kihina, seega väga ökonoomne kõvavaha.

Valida tundlikele piirkondadele: nägu, kael, kaenlaalused, bikiini piirkond ja brasiilia depilatsiooniks. Võib ka kasutada suurematel piirkondadel, mis ei kannata tavalist padrunvaha.

Saadaval: 500g diskidena.

42 laos

Tootekood: WHS2100 Kategooriad: ,
TOOTEST

Titaandioksiid, kookosõli ja vanilje.
Kõrgtehnoloogia valem uue põlvkonna vaikude ja titaandioksiidiga. Lycotec vaha on super pehme, väga painduv ja ei murdu eemaldamisel. Lycotec vaha saab kasutada väga õhukese kihina, muutes selle tõhusamaks ja ekstra ökonoomseks salongidele. Ideaalne tundlikes piirkondades, k.a. brazilia depilatsiooniks eemaldades karvad alates 1mm pikkuselt. Sisaldades kookosõli ja LYCON’i unikaalset titaandioksiidi tehnoloogiat on loodud väga õrna, pehme ja madalatemperatuurilise vaha.
KOOSTISOSAD

Hüdrogeenitud Polycyclopentadiene vaik (kile moodustaja), mikrokristalliline vaha, mineraalõli (pehmendava ja niisutava efektiga), kookospähkli õli (pehmendab ja silub nahka), vanilje vilja ekstrakt, titaandioksiid (põletikuvastane toime).

Kaal 0.5 kg