Vahapadrun MANifico – 100ml

2.75

Kummel, Austraalia Sandlipuu ja Micro Mica-ga e. vilgukivi.
Loodud just meeste jaoks! Õrn ja pehme, sisaldades kummelit, Austraalia sandlipuud ja Micro Mica väldib naha rebimist. Ideaalne tundliku naha ja tugevatele karvade puhul.

Valida piirkondadele: jalad, käsivarred, rind, selg ja tuharad.

SAADAVAL: 100ml padrunina.

609 laos

Tootekood: WCLL85 Kategooriad: ,
TOOTEST

Rahustav kummel, Australian Sandalwood ja Micro Mica muudavad Manifico vaha suurepäraseks just tugeva karva puhul ja sobilik isegi kõige tundlikumale nahale. See on tehtud meestele, kuid naised armastavad seda ka …
Ekstra õrnaks vahatamiseks, ei rebi nahka. LYCON super õrnad vahad on tuntud oma hea liuglemise, ekstra tugeva haarde ja mittekleepuva lõpptulemusega. LYCON vahad sisaldavad spetsiaalset segu looduslikest vaikudest ja aroomiõlidest, eemaldades karvad nii lühikesed kui 2 mm.
Gluteenivaba

KOOSTISOSAD

Colophonium (puude mahlast saadud vaik) (vaha põhi), hüdrogeenitud glütserüül Rosinate (vaik),taimeõli Olus, Alkyl Benzoate, Magusmandli õli (aitab nahal püsida pehme ja siledana), Kummeliõie õli (põletikuvastane ja rahustav), Austraalia Sandlipuuõli(rahustav, vähendab nahaärritust ja põletikku), Vilgukivi Mica, titandioksiid (põletikuvastane toime).