Näitan kõiki 8 tulemust

PINKINI brasiilia depilatsiooni luksulik kollektsioon on loodud just põhjusel, et brasiilia ja bikiini depilatsioon on muutunud salongiteenuste seas ülipopulaarseks. Edukad salongid teavad, et pakkudes professionaalseimat, mugavamat ja tõhusaima lõpptulemusega Brasiilia ja Bikini depilatsiooni kogemust aitab see kaasa klientide lojaalsusele, regulaarsetele kohtumistele ja suust-suhu reklaamile.

PINKINI Brasiilia hübriidvahas on segatud omavahel LYCONi legendaarse traditsioonilise kõvavaha ja LYCOteci kaasaegsete kileja vaha valemid.
Koostöös PINKINI enne ja pärast hooldustoodetega saavutatakse parim ja peaaegu valutu depilatsiooni hooldus. PINKINI Brasiilia hübriidvaha eemaldab karvad alates 1mm ja sobib ideaalselt kõige tundlikuma naha jaoks.

Kliendid, kellel on kalduvus tugevama pigmendi tekkele depileeritavas piirkonnas … Lycon PINKINI on loonud uue efektiivse ja kergesti kasutatava PINKINI valgendav seerumi koduseks kasutamiseks.

Värske ja rahustava lõhnaga PINKINI kollektsioon on hoolikalt ette valmistatud, see on palju tehnoloogiliselt arenenud ja sisaldab kõrgekvaliteediga looduslikke rahustavaid koostisosi, pakkudes tulemust, mis ei ole võrreldavad ühegi teise vahasarjaga.