Valides vaha

On olemas kolme erinevat Lycon depilatsiooni vaha meetodit – kõvavaha, pehme purgi või padruni vaha.

Kogu Lycon vahade valik on kasvanud järjest suuremaks, kuna neid toodetakse alates aastast 1978.

Suurtele aladele, kus nahk tugevam ja karv piisavalt pikk, soovitame Lyconi pehmet purgi või padruni vaha, mis eemaldab karvad nii lühikeselt kui 2mm (vaja kasutada vahapaberit).

Kui karvad on lühemad ja haprad ning nahk õhuke ja tundlik soovitame kasutada Lycon kõvavaha. Kõik need vahad eemaldavad karvad juba nii lühikeselt kui 1mm (ei kasutata paberit).

Bikiinipiirkond ja kaenlaalused.

Tundlikes piirkondades soovitame KÕIKI meie Lycon kõvavahasid, eriti märgistusega “XXX” vahasid – Lycotec, Rosette ja SoYummy nende õrna ja rahustava omaduse pärast. Meestele ja ka naistele, kellel on kangekaelne karvakasv, soovitame Manifico vaha, mis on erakordselt tugev, samas ei rebi ega ärrita nahka.

LYCOJET vahasid Desert Rose ja Lavender, saab samuti kasutada tundlikes  piirkondades. Samuti eemaldavad nad tõhusalt lühikese ja kangekaelse karva, mis võib jääda veel pärast vahatamist. LYCOJET kaotab vajaduse kasutada pindsete.

Kulmud, ülahuul ja nägu.

Igat Lycon kuuma vaha saab kasutada näopiirkonnas, kuna need sisaldavad rahustavaid koostisosi ja eemaldavad karvad nii lühikeselt kui 1 mm. Lycon kreemjas titaandioksiidi tehnoloogia pakub ekstra rahustavat mõju õrnades piirkondades.
Piirkondades nagu kulmud ja huuled on kohati erinev karvatüüp ja seepärast on LYCOJET vahad ideaalsed kasutamiseks lühikese, ebemelise näokarva puhul ja samuti kangekaelse raskesti eemaldatava karva puhul nimetatud piirkondades.

Selg, rind ja kael.

Kõik Lycon kuumad vahad sobivad väiksematele aladele nt. kael ja õlad.
Lycon poti ja padrunivahad sobivad kasutamiseks nii väikesematele kui ka suurtele aladele. Kui kliendil on super-tundlik nahk, võiks valida poti või padrunivaha titaandioksiidi või Micro Mica-ga nagu Active Gold või SoBerry Delicious ekstra õrnaks vahatamiseks.
LYCOJET vahad (Desert Rose ja Lavender) on tõhusad lühema, tugevama karva puhul suuremates piirkondades.

Käsivarred ja jalad.

Lycon poti ja padrunivahad sobivad kasutamiseks nii väikesematele kui ka suurtele aladele. Kui kliendil on super-tundlik nahk, võiks valida poti või padrunivaha titaandioksiidi või Micro Mica-ga nagu Active Gold või SoBerry Delicious ekstra õrnaks vahatamiseks.

Klientidele, kes on hiljuti raseerinud on soovitav kasutada LYCOJET vaha (Desert Rose või Lavender), et eemaldada lühike ja uuesti kasvama hakkav karv. LYCOJET sobib ka karvade eemaldamiseks keerulistes piirkondades nagu põlved.

 Üldiselt saab kõiki Lycon vahasid kasutada nii näol kui ka kehal. Eespool toodud on ainult soovituslik suund ning igaüks valib erinevalt – sõltuvalt koolitusest kus nad on osalenud, kliendi karvade kasvu tüübist ja isiklikest eelistustest.
Pea meeles, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline kasutada ettenähtud Lycon enne ja pärast depilatsiooni tooteid.

Kui vajate täiendavat abi või teavet, võtke meiega ühendust!

HAPPY Lycon waxing!